Zakończenie: 03-01-2019 20:00 ÷ 21:37
Polska, 10 fenigów, 1920
164577
małe cyfry nominału, na rewersie 55 perełek, aniołek z cz... | II |
185 zł szac. 150 zł 139 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 fenigów, 1920
164578
małe cyfry nominału, na rewersie 57 perełek, aniołek z po... | II+ |
165 zł szac. 150 zł 169 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 fenigów, 1920
164579
małe cyfry nominału, na rewersie 56 perełek, aniołek z po... | II+ |
200 zł szac. 150 zł 192 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, brakteat, XIII/XIV w.
166379
Pole podzielone masywną belką, na niej krzyż kawalerski, ... | III |
160 zł szac. 200 zł 84 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1923
167429
na pamiątkę wielkiej inflacji w Saksonii, medal sygnowany... | II |
50 zł szac. 40 zł 143 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, dwudenar, 1566
167907
| III |
42 zł szac. 70 zł 145 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, dwudenar, 1570
167912
| III+ |
46 zł szac. 70 zł 172 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w
167920
Aw: Krzyż grecki, w dwóch przeciwległych kątach pierścień... | III+ |
38 zł szac. 50 zł 101 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1934 S
169073
Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki | III+ |
65 zł szac. 50 zł 91 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1934 S
169078
70 zł szac. 50 zł 117 wyświetleń |
3 | zakończona |