Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja chińskich monet cashowych
Rozpoczęcie: 24-12-2018 18:00
Zakończenie: 03-01-2019 20:00 ÷ 21:37
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 10 fenigów, 1920
Polska, 10 fenigów, 1920
164577
małe cyfry nominału, na rewersie 55 perełek, aniołek z cz...
II

185 zł

szac. 150 zł

139 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 10 fenigów, 1920
Polska, 10 fenigów, 1920
164578
małe cyfry nominału, na rewersie 57 perełek, aniołek z po...
II+

165 zł

szac. 150 zł

169 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 10 fenigów, 1920
Polska, 10 fenigów, 1920
164579
małe cyfry nominału, na rewersie 56 perełek, aniołek z po...
II+

200 zł

szac. 150 zł

192 wyświetleń

8 zakończona
Polska, brakteat, XIII/XIV w.
Polska, brakteat, XIII/XIV w.
166379
Pole podzielone masywną belką, na niej krzyż kawalerski, ...
III

160 zł

szac. 200 zł

84 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal, 1923
Niemcy, medal, 1923
167429
na pamiątkę wielkiej inflacji w Saksonii, medal sygnowany...
II

50 zł

szac. 40 zł

143 wyświetleń

5 zakończona
Polska, dwudenar, 1566
Polska, dwudenar, 1566
167907
III

42 zł

szac. 70 zł

145 wyświetleń

1 zakończona
Polska, dwudenar, 1570
Polska, dwudenar, 1570
167912
III+

46 zł

szac. 70 zł

172 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w
167920
Aw: Krzyż grecki, w dwóch przeciwległych kątach pierścień...
III+

38 zł

szac. 50 zł

101 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 złotych, 1934 S
Polska, 5 złotych, 1934 S
169073
Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
III+

65 zł

szac. 50 zł

91 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 5 złotych, 1934 S
Polska, 5 złotych, 1934 S
169078
Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
III+

70 zł

szac. 50 zł

117 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.