Austria, talar, 1758

Austria, talar, 1758

Austria, talar, 1758

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 21:05:20
171948
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Zygmunt Krzysztof graf Schrattenbach 1753-1771, talar, 1758, Salzburg, Aw: Madonna z Dzieciątkiem na portrecie trzymanym przez anioła, z prawej tarcza herbowa, wokoło napis, Rw: Święty Rupert stojący w lewo, wokoło napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.87 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 1250, Probszt 2277, Zöttl 2972

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 697

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  780 zł
4)  760 zł
5)  680 zł
6)  600 zł
7)  580 zł
8)  560 zł
9)  520 zł
10)  500 zł
11)  490 zł
12)  470 zł
13)  450 zł
14)  440 zł
15)  420 zł