Polska, ort, 1659

Polska, ort, 1659

Polska, ort, 1659

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:39:40
171900
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - miasto Gdańsk, ort, 1659, Gdańsk, na awersie odmiana napisu M D L R P, po bokach inicjały D-L (Daniel Lesse)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 288.I, Kop. 7624 (R1)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 998

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  540 zł
8)  500 zł
9)  450 zł
10)  440 zł
11)  420 zł
12)  410 zł
13)  400 zł
14)  390 zł
15)  380 zł
16)  370 zł
17)  360 zł
18)  330 zł
19)  320 zł
20)  300 zł