Rosja, 25 kopiejek, 1859 СПБ ФБ

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 21:32:20
171787
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1859 СПБ ФБ, Petersburg, Rzadsza odmiana - św. Jerzy z płaszczem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Adrianov 1859а, Bitkin 131 (R)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 147

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  90 zł