Niemcy, ort, 1685 HS

Niemcy, ort, 1685 HS

Niemcy, ort, 1685 HS

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 21:22:20
163435
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1685 HS, Królewiec, ARC. & P.EL. w napisie otokowym na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu, miejscowo blask menniczy
Literatura: Schrötter 1710, Neumann 11.117b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 126

1)  140 zł
2)  135 zł