Niemcy, 10 krajcarów, 1776
Niemcy, 10 krajcarów, 1776
Cena wylicytowana: 36 zł
171999
Opis: |
Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, 10 krajcarów, 1776, Monachium |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Hahn H.295 |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 76
1) 36 zł
2) 34 zł
3) 30 zł
min |