Niemcy, 20 krajcarów, 1769 A

Niemcy, 20 krajcarów, 1769 A

Niemcy, 20 krajcarów, 1769 A

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 21:19:20
171998
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, 20 krajcarów, 1769 A, Amberg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Hahn H.327.1

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 170

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł