Francja, 5 franków, 1870 A
Francja, 5 franków, 1870 A
Cena wylicytowana: 240 zł
171925
Opis: |
Francja - Rząd Obrony Narodowej 1870-1871, 5 franków, 1870 A, Paryż, popiersie autorstwa Oudine'a, z napisem otokowym na rewersie |
Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna |
Gadoury 743 |
Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178
1) 240 zł
2) 230 zł
3) 210 zł
4) 120 zł
5) 65 zł
6) 60 zł
min |