Austria, 3 krajcary, 1649

Austria, 3 krajcary, 1649

Austria, 3 krajcary, 1649

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:53:00
171769
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand Karol 1632-1662, 3 krajcary, 1649, Hall
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: M.-T. jak 517

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  40 zł