Austria, 3 krajcary, 1647

Austria, 3 krajcary, 1647

Austria, 3 krajcary, 1647

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:51:40
171763
Opis: Austria - Ferdynand III 1637-1657, 3 krajcary, 1647, Graz
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękna patyna
Literatura: Herinek 702

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 259

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł
4)  100 zł