Austria, 3 krajcary, 1638

Austria, 3 krajcary, 1638

Austria, 3 krajcary, 1638

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:50:40
171772
Opis: Austria - Ferdynand III 1637-1657, 3 krajcary, 1638, Graz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brązowa patyna na fragmencie monety
Literatura: Herinek 692

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 147

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł