Śląsk, trzeciak, (15)69

Śląsk, trzeciak, (15)69

Śląsk, trzeciak, (15)69

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:47:00
171904
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Wacław III Adam 1524-1579, trzeciak, (15)69, Cieszyn, Aw: Orzeł i napis wokoło, Rw: Litera T w tarczy po bokach skrócona data i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, wyraźnie wybity i dobrze zachowany, rzadki
Literatura: F.u.S. 2956, Kop. 5542 (R2)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 345

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  270 zł
4)  190 zł
5)  185 zł
6)  180 zł