Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:46:00
171754
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, półpostać w mitrze książęcej i zbroi, znak menniczym na awersie, końcówka napisu BRAN, na rewersie skrócona data 2 - 2 po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Shatalin GW22-19, Slg. Marienburg 1421

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 160

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  340 zł
4)  230 zł