Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838 MW

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:42:40
171902
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838 MW, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Bitkin 1171, Berezowski 2.50 zł, Plage 410

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 123

1)  165 zł
2)  165 zł
3)  135 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł