Polska, szeląg, 1585

Polska, szeląg, 1585

Polska, szeląg, 1585

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:34:20
171901
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, szeląg, 1585, Olkusz, litery G-H przy koronie na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 476 (R1)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 324

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  70 zł
7)  70 zł