Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Cena wylicytowana: 36 zł
170521
Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.73 g, gięty |
CNP typ VII |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 98
1) 36 zł
2) 34 zł
3) 32 zł
4) 30 zł
min |