Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:22:40
170532
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.18 g, gięty
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 171

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł