Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Cena wylicytowana: 42 zł
170548
Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trzema kulkami, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.81 g |
CNP typ V |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 79
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 38 zł
4) 36 zł
5) 34 zł
6) 32 zł
7) 30 zł
min |