Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:19:40
170529
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.11 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 105

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  46 zł