Niemcy, denar typu Colonia, XI w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-01-2019 20:13:00
170454
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar typu Colonia, XI w., Soest, Aw: Krzyż grecki, w trzech kątach po kulce, w czwartym kącie "przecinek", + D\OO + ..., Rw: S / COLONI / A
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.31 g, gięty, rzadsza mennica
Literatura: Dbg 342b, Häv. 856

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 95

1)  95 zł
2)  90 zł