pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-12-2018 18:00
Zakończenie: 13-12-2018 20:00 ÷ 22:38
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 5 marek, 31.10.1904
Niemcy, 5 marek, 31.10.1904
157026
seria Y, numeracja 638690

30 zł

szac. 40 zł

77 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 100 złotych, 28.02.1919
168966
seria B, numeracja 9571841
IV

30 zł

szac. 50 zł

94 wyświetleń

1 zakończona
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
169418
seria 125

30 zł

szac. 50 zł

47 wyświetleń

1 zakończona
Francja, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792
169425
seria 12820, suche pieczęcie, znak wodny RP-FR

30 zł

szac. 50 zł

134 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar
Niemcy, denar
167942
III/III-

30 zł

szac. 50 zł

87 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, pocz. XI w.
167927

30 zł

szac. 50 zł

47 wyświetleń

1 zakończona
Polska, półgrosz litewski
Polska, półgrosz litewski
170294
MON' o ALEXANDRI o/ MAGNI o DVC' o LITVANIE

30 zł

szac. 50 zł

111 wyświetleń

1 zakończona
Polska, denar, 1623
Polska, denar, 1623
170036
skrócona data Z - 3 po bokach monogramu

30 zł

szac. 50 zł

71 wyświetleń

1 zakończona
Francja, 20 franków, 1938
Francja, 20 franków, 1938
169891

30 zł

szac. 50 zł

91 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 50 kopiejek, 17.04.1916
170080

28 zł

szac. 30 zł

284 wyświetleń

5 zakończona