Polska, 2 złote, 1934

Polska, 2 złote, 1934

Polska, 2 złote, 1934

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 21:52:40
169888
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowana moneta z głębokim blaskiem menniczym
Literatura: Parchimowicz 111a

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 823

1)  800 zł
2)  800 zł
3)  720 zł
4)  620 zł
5)  540 zł
6)  480 zł
7)  470 zł
8)  360 zł
9)  320 zł
10)  200 zł
11)  185 zł
12)  180 zł