Polska, krzyż pamiątkowy za obronę Wilna w wojnie z bolszewikami

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:36:20
170690
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, krzyż pamiątkowy za obronę Wilna w wojnie z bolszewikami, Orzeł między literami J-P, niżej WILNO i rozdzielona data 19-19 / WIELKANOC, na stronie odwrotnej bity numer T182
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: blacha srebrzona 30 x 30 mm, z nakrętką niesygnowaną
Literatura: Stela 14.11.11

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1080

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  230 zł
6)  160 zł
7)  125 zł