Polska, odznaka 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach, 1916-1921

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:38:00
170648
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach, 1916-1921, Odznaka wzoru II - swastyka, w centralnej części Orzeł, z boków napisy ROK WOJNY / ZASŁUGA / 1915-16 / 4 P P, na prawym ramieniu punca z nieczytelnym numerem odznaki, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium 39x39 mm, 9.23 g
Literatura: Stela 2.17.a, Sawicki/Wielechowski s. 30

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 727

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  390 zł
4)  360 zł