Polska, odznaka pamiątkowa Witkowice 1918, po 1921

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:37:00
170645
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Witkowice 1918, po 1921, odznaka w kształcie elipsy, w górnej części panorama miasta, niżej drut kolczasty, niżej WITKOWICE / 1•9•1•8, nakrętka sygnowana Z.MAKOWSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 46x31.5 mm, 20.62 g, spiłowana agrafka i wtórnie zamocowany słupek, z nakrętką
Literatura: Stela 5.19, Sawicki/Wielechowski s. 654

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 290

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  120 zł