Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, 1919

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:35:40
170688
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, 1919, na rewersie numeracja A.A 148, z sygnowaną nakrętką J Michrowski grawer Warszawa Nowy Świat 15
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 32 x 32 mm
Literatura: Stela 3.10, Sawicki/Wielechowski s. 618-619

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 433

1)  410 zł
2)  410 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  240 zł
7)  65 zł