Polska, odznaka pamiątkowa Pułku Radiotelegraficznego z Warszawy, po 1928

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:34:40
170644
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Pułku Radiotelegraficznego z Warszawy, po 1928, Krzyż kawalerski pokryty czarną emalią z granatowymi obrzeżami, na ramionach krzyża 29/VI-P.-R.-1924, na środku krzyża tarcza z Orłem na czerwonym tle, w kątach po trzy błyskawice, nakrętka sygnowana I KRAJ. MEDALJERNIA / A. NAGALSKI - WARSZAWA / BIELAŃSKA 16, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, emalia 39x39 mm, 21.68 g, przetarcia srebrzenia, ubytki emalii na tarczy
Literatura: Sawcki/Wielechowski s. 372

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 381

1)  600 zł