Polska, medalion z uszkiem

Polska, medalion z uszkiem

Polska, medalion z uszkiem

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:34:20
170622
Opis: Polska, medalion z uszkiem, srebrny orzełek w koronie w oprawie złotej i czerwonej emalii
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 585, 7.00 g, 28 x 16 mm, na stronie odwrotnej punca

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 360

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  360 zł