Polska, plakieta z Matką Boską Częstochowską, 1995

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:31:40
170434
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Matką Boską Częstochowską, 1995, projektu Roussana i Andrzej Nowakowscy, II Walny Zjazd Delegatów PTN Częstochowa 1995
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 55 x 90 mm próby 999 - punca nabita na obrzeżu 190.83 g, nakład tylko 15 sztuk
Literatura: Paszkowycz 86/95

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 370

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  560 zł
4)  410 zł
5)  360 zł