Polska, plakieta z Kazimierzem Wielkim, 2003

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:31:20
170432
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Kazimierzem Wielkim, 2003, projektu J. Chruścielskiej z okazji VI Walnego Zjazdu PTN Konin 2003
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 55 x 90 mm próby 925 - punca nabita na obrzeżu 239.25 g, nakład tylko 14 sztuk
Literatura: Paszkowycz 30/03

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 161

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  440 zł
4)  410 zł
5)  360 zł