Polska, plakieta z Stanisławem Leszczyńskim, 1988

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:31:00
170430
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Stanisławem Leszczyńskim, 1988, projektu P.Gorola z okazji XXIII Zjazdu Prezesów Numizmatyków PTAiN Poznań 1988
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 55 x 90 mm próby 925 - punca nabita na obrzeżu 244.11 g, nakład tylko 35 sztuk
Literatura: Paszkowycz 31/88

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 188

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  450 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  390 zł
7)  360 zł