Polska, plakieta z Stefanem Batorym, 1985

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:30:40
170426
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Stefanem Batorym, 1985, projektu P.Gorola z okazji XX Zjazdu Prezesów Oddziałów, Sekcji i Kół Polskiego Towarzystwa Archeologicznego i Numizmatycznego Warszawa 1985
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 55 x 90 mm próby 998 - punca nabita na obrzeżu 228.97 g, nakład tylko 30 sztuk
Literatura: Paszkowycz 31/85

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 267

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  500 zł
4)  360 zł