Rosja, 20 kopiejek, 1826 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:20:40
170749
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek, 1826 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wyjęta z oprawy, uszkodzony i wytarty rant, rzadka
Literatura: Bitkin 98 (R)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 227

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  36 zł
7)  36 zł
8)  32 zł
9)  30 zł