Niemcy, talar, 1638 SD

Niemcy, talar, 1638 SD

Niemcy, talar, 1638 SD

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:16:20
170425
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1638 SD, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.03 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 7612, Kahnt 168, Schnee 876

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 213

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  660 zł
5)  480 zł
6)  460 zł
7)  430 zł
8)  420 zł