Niemcy, talar, 1626

Niemcy, talar, 1626

Niemcy, talar, 1626

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:16:00
170422
Opis: Niemcy - Norymberga - Ferdynand II 1619-1637, talar, 1626, Nürnberg, Aw: Tarcze herbowe, data w polu 16-26 i napis wokoło, Rw: Dwugłowy Orzeł, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.73 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 5636, Kellner 232

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 226

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  580 zł
4)  540 zł
5)  460 zł
6)  450 zł
7)  440 zł
8)  430 zł
9)  420 zł