Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1621

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:14:40
170413
Opis: Niderlandy - Zelandia, talar (rijksdaalder), 1621
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.60 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 4844, Delmonte 941, Verk. 85.1, Purmer Ze41

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 182

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  210 zł