Japonia, 50 sen, 1937

Japonia, 50 sen, 1937

Japonia, 50 sen, 1937

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:12:20
170163
Opis: Japonia - Hirohito (Showa) 1926-1989, 50 sen, 1937
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 720, 4.95 g, patyna, bardzo ładna moneta
Literatura: KM Y50

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 193

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  26 zł