Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 21:58:20
170769
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1965, Warszawa, VII Wieków Warszawy - duża Kolumna Zygmunta, PRÓBA, NIKIEL, wypukły napis próba
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, średnica 31 mm, nakład 500 sztuk, niewielkie uszkodzenia powierzchni rewersu monety
Literatura: Parchimowicz P255a

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 179

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  300 zł
6)  210 zł
7)  195 zł
8)  190 zł