Polska, złotówka (1/6 talara), 1814

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 21:43:40
170649
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, złotówka (1/6 talara), 1814, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Berezowski 3 zł, H-Cz. 3484, Kahnt 1271, Kop. 3694 (R), Plage 107

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 240

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  175 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  125 zł
8)  120 zł