Polska, 1/24 talara, 1752 FWoF

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 21:40:00
170683
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, 1/24 talara, 1752 FWoF, Drezno, z hakiem pod datą i inicjałami FWôF pod tarczą herbową
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękna moneta w pudełku firmy NGC 2805871-003 z oceną MS 62
Literatura: Kahnt 580

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 111

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  155 zł