Zakon Krzyżacki, brakteat, 1416-1460

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 21:13:00
170337
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1416-1460, Krzyż grecki z rozdwojonymi końcami ramion
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.8 mm, 0.26 g, patyna
Literatura: BRP Prusy T18.2, Neumann 1.p

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 109

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł