Niemcy, brakteat, XIII/XIV w.

Niemcy, brakteat, XIII/XIV w.

Niemcy, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 21:08:00
170332
Opis: Niemcy - Łużyce Dolne, brakteat, XIII/XIV w., Orzeł na wprost z głową w lewo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.40 g
Literatura: Fbg 190, FbgCDS 601

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 84

1)  85 zł
2)  80 zł