Cesarstwo Rzymskie, silikwa, 387

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 21:02:40
170324
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Teodozjusz I 379-395, silikwa, 387, Mediolan, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis wokoło D N THEODO-SIVS P F AVG, Rw: W wieńcu laurowym VOT / X / MVLT / XX, poniżej MD P S
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.65 g, ciemna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: RIC 14b

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 240

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  500 zł
5)  360 zł