Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 20:56:20
170628
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim ΦΙΛΙΠΠΟΥ?, pod koniem nieokreślony znak
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 5.99 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 94

1)  38 zł
2)  36 zł