Celtowie Wschodni, 1/24 statera typu Atena-Alkis, III/II w. pne

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 20:52:00
170621
Opis: Celtowie Wschodni - Bojowie, 1/24 statera typu Atena-Alkis, III/II w. pne, Aw: Wał, Rw: Atena krocząca w lewo z tarczą i podniesioną włócznią, z prawej X
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 5.5 mm, 0.32 g, rzadki i ładny
Literatura: Slg. Lanz 36

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 2076

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 000 zł
4)  980 zł
5)  820 zł
6)  800 zł
7)  560 zł
8)  520 zł
9)  480 zł