Martynika, 50 franków, bez daty (1947)

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 20:40:00
169472
Opis: Martynika - Caisse Centrale de la France d’Outre-Mer, 50 franków, bez daty (1947), seria A 41 / 30092, numeracja 100030092
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, zmarszczenia i ubytki papieru, ale rzadkie
Literatura: Pick 30

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 114

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  30 zł