dawny zabór rosyjski, bon na 5 kopiejek, 1916

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 20:27:20
170365
Opis: dawny zabór rosyjski - Częstochowa - Magistrat Miasta Częstochowy, bon na 5 kopiejek, 1916, numeracja 15758
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ślady po przegięciach papieru, po subtelnej konserwacji
Literatura: Podczaski R-051.C.2.d

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 171

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  32 zł