Polska, weksel, 4.1.1836

Polska, weksel, 4.1.1836

Polska, weksel, 4.1.1836

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 20:00:40
169322
Opis: Polska, weksel, 4.1.1836, numer 14, weksel wystawiony w Wiedniu przez firmę S.A Frankel, na 4257 guldenów, wystawiony panu Simonowi G. Seiza, na dwa miesiące od daty zawarcia umowy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wielokrotne złamania w pionie, ubytek powierzchni, po konserwacji

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 717

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  30 zł