Polska, weksel, 1835

Polska, weksel, 1835

Polska, weksel, 1835

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 20:00:20
169321
Opis: Polska - La Banque De Pologne, weksel, 1835, numer 14180, wystawiony w Wiedniu weksel na 1700 zł, podpisany przez Adolpha Dobrowolskiego, sekretarza Adama Jerzego Czartoryskiego, wystawiony panu Simonowi G. Seiza
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotne złamania w pionie, dziura w powierzchni, po konserwacji

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 904

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  280 zł
4)  210 zł
5)  150 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  34 zł
9)  30 zł