Niemcy, medal z Zawodow Strzeleckich we Frankfurcie nad Menem, 1912

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 13-12-2018 22:27:20
169206
Opis: Niemcy - Frankfurt - miasto, medal z Zawodow Strzeleckich we Frankfurcie nad Menem, 1912, sygnowany - KORSCHANN, medal z okazji zawodów strzeleckich we Frankfurcie, Aw: Głowa księcia w prawo, HEINRICH PRINZ VON PREUSSEN PROTEKTOR, Rw: Panorama miasta, poniżej XVII DEUTSCHES BUNDES UND GOLDENES JUBILÄUMS SCHIESSEN, FRANKFURT A M, 14-21 JULI 1912, poniżej orzeł siedzący na tarczy strzeleckiej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '990', punca na rancie, 40 mm, 25.85 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 112

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł